Що ми пропонуємо


Пошив штор та текстилю
виконується у власному ательє

ЗАПРОСИТИ ДИЗАЙНЕРА

тел. +38 097 4814246

Оформлення вікон під ключ - розробка сучасного дизайну штор, промальовування ескізу, завмер, пошиття, монтаж карнизів та навішування вироби

Сучасний дизайн з врахуванням побажань клієнта, стилю та призначення приміщення

Великий вибір тканин для штор та гардин – фактурні тканини, з малюнком та однотонні в наявності ексклюзивні під замовлення

Карнизи, рулонні штори жалюзі в асортименті

Професійний монтаж ми виконаємо монтаж та навішування штор в зручний для Вас час, Вам не прийдеться ні про що турбуватися

 Також у нас можна замовити пошив декоративних подушок, покривал та багато іншого

 


Переваги замовлення
в нашій компанії

запросити ДИЗАЙНЕРА

ВІДПОВІДАЄ СТИЛІСТИЦІ, ПРИЗНАЧЕННЮ, ПОБАЖАННЯМ КЛІЄНТА

Індивідуальний підбір і пошиття штор на замовлення дозволяють створювати унікальні проекти, які ідеально доповнюють форму вікна, дизайн кімнати. Ми пропонуємо клієнтам тільки актуальні рішення в різних стилях.

ПОДБІР ОРИГІНАЛЬНИХ АКСЕСУАРІВ

Додаткові деталі в дизайні штор (люверси, підхвати, декоративні гачки, кільця, елементи для карнизів) дозволяють створити цікаві акценти, драпірування, надати композиції закінчений зовнішній вигляд.

ЧУДОВА ЯКІСТЬ ТЕКСТИЛЮ ТА ВИКОНАННЯ

Кожен наш проект результат клопіткої роботи наших дизайнерів і майстрів по обробці текстилю. Пропоновані штори на замовлення відрізняються високою якістю, обумовленою великим досвідом у виборі тканин, пошитті виробів.

ДОСТУПНА ЦІНА І ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ

У нашій дизайн-студії можна замовити штори, які будуть в точності відповідати вашому бюджету, характеру кімнати, функціональності, побажанням по стилістиці (легкі і невагомі фіранки або щільні і важкі портьєри).

ВЛАСНЕ АТЕЛЬЄ

У нашого салону є власне ательє, що дозволяє контролювати процес роботи з текстилем.

Пошив штор на замовлення

Весь декор тканиною - штори, подушки, покривало і інші елементи - буде виконано в єдиному стилі, що додасть кімнаті воістину елегантний зовнішній вигляд..

Категорії