Карнизи трубчаті в комплекті


Карниз Таджа, однорядний в комплекті
TOP

Карниз Таджа, однорядний в комплекті...

Карниз для штор ø 16 мм, одинарнийнаконечник: Таджа 2шт.труба:  ø 16 ммкомплект кільц з крючками:  1 шт. на 10 см. , кронштейни: в карнизах до 2-х. метрів - 2 шт., кронштейни в..

880грн.

Карниз Тоскана, однорядний в комплекті
TOP

Карниз Тоскана, однорядний в комплекті...

Карниз для штор ø 16 мм, одинарнийнаконечник: Тоскана 2шт.труба:  ø 16 ммкомплект кільц з крючками:  1 шт. на 10 см. , кронштейни: в карнизах до 2-х. метрів - 2 шт., кронштейни..

692грн.

Карниз Шишка, однорядний в комплекті
TOP

Карниз Шишка, однорядний в комплекті...

Карниз для штор ø 16 мм, одинарнийнаконечник: Шишка 2шт.труба:  ø 16 ммкомплект кільц з крючками:  1 шт. на 10 см. , кронштейни: в карнизах до 2-х. метрів - 2 шт., кронштейни в..

889грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Металевий карниз - гарантія міцності і довговічності. Це один з популярних різновидів декоративних карнизів, попит на які в Україні зростає стрімкими темпами. Нарівні зі шторами і гардинами вони стають вишуканою прикрасою для приміщення.

Рекомендації по підбору кольору карниза для штор:

Правильно підібраний колір карниза, буде підкреслювати стиль вашого інтер'єру! При виборі кольору, зверніть увагу на металеві елементи в приміщенні, такі як люстра, торшер, меблева фурнітура, дверні ручки.

Рекомендації по підбору довжини карниза:

Карниз повинен виступати за вікно не менше 20-50см з кожного боку, вважається, що це оптимальний розмір для збирання тканини в розкритому вигляді.

Залежно від навантаження і необхідної несучої здатності труби карнизів бувають 3-х розмірів: 16 мм / 19 мм / 25 мм.

Готові комплекти карнизів мають стандартно-необхідну кількість: кронштейнів, труб, наконечників, кілець і гачків. Комплектацію карниза, можна змінити, відповідно до Ваших побажань.

Пропонуємо повний комплекс послуг від виміру до монтажу в Білій Церкві, Києві та Київській області.